Skeyndor Uniqcure – noční koncentrát s obnovujícím účinkem 7x2ml

Obnovující pleťový koncentrát Skeyndor Uniqcure pečuje o vaši pokožku zatímco vy spíte. V noci opravuje škody vzniklé během dne a hloubkově pleť regeneruje a posiluje. A to na povrchu i ve spodních vrstvách. Zlepšuje celkovou strukturu pokožky včetně kolagenových vláken. Během noci stimuluje přirozenou detoxikaci a pomáhá odstranit i buněčné nečistoty. Díky tomu je pleť jemnější, zářivější a dokonale připravená na další den. Koncentrát je vhodný pro všechny typy pleti. Největší přínos má zejména pro oslabenou a poškozenou pokožku se známkami stárnutí.

Aktivní látky:

  • tři reparační peptidy ECM udržují spojení dermis k epidermis. Posilují vnitřní strukturu pokožky a pomáhají vyhlazovat vrásky
  • tryptofan je esenciální aminokyselina, zlepšuje regeneraci pokožky během noci
  • výtažek z perské akácie má antioxidační účinky a chrání pleť proti volným radikálům. Podporuje přirozený proces čištění pokožky a pomáhá odstranit buněčné nečistoty. Díky tomu získává pokožka projasněný vzhled.

Vhodné pro:

Všechny typy pleti. Ideální pro oslabenou pokožku se známkami stárnutí.

Použití:

Před použitím protřepejte. Odlomte vršek ampulky a nasaďte aplikátor. Nakapejte pár kapek na čisté prsty a jemně vmasírujte do pokožky obličeje. Účinky můžete podpořit vklepáním nebo vtisknutím koncentrátu do pokožky. Neoplachujte. Poté naneste váš obvyklý pleťový krém.

946,00 Kč