Levitt


Dopřejte své pleti luxusní péči v mém kosmetickém studiu Levitt v Brně. Specializuji se na kosmetické ošetření všech typů pleti včetně úpravy chloupků na obličeji, obočí a řas. Stále rozvíjím své teoretické znalosti i praktické dovednosti formou školení, seminářů a workshopů.  Díky pravidelnému kosmetickému ošetření získáte bezchybnou pleť, oddálíte stárnutí kůže a docílíte dokonalého uvolnění těla i duše. Kosmetické ošetření je nejlépe podstupovat pravidelně, a to v rozmezí 4-6 týdnů.

Prioritou mého studia je osobní přístup ke každé klientce, popřípadě klientovi. Nejen při první návštěvě mého studia vám poradím s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy. Sdělím vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučím vám, co považuji právě pro vás za nejvhodnější. Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče.

Každá pleť je specifická a potřebuje zvláštní péči, proto používám kosmetiku, která umožňuje ošetření jak velmi citlivé pleti, tak mastné až aknózní. 

Pracuji s profesionální kosmetikou Skeyndor, Germaine de Capucinni  a Mesosystem. Tato kosmetika je klenotem mezi kosmetickými značkami a získala řadu mezinárodních ocenění. Přináší ženám eleganci, klid, krásu a čistotu. Profesionální, ale i domácí péče s viditelnými výsledky, luxusními texturami i vůněmi potěší vaše smysly a obohatí každodenní rutinu. 

Nejodvážnější věc je myslet sami za sebe... 
 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!