Doplňkové služby

Ozonoterapie

v rámci ošetření (dle typu pleti)


  • Velmi účinná a moderní terapie se v kosmetice využívá k omlazení pleti a má výrazné detoxikační a revitalizační účinky.
  • Ozon dodává pleti vysokou hydrataci a za použití speciálních sér dochází k obnově pružnosti a revitalizaci pokožky. Ozon je na pleť aplikován spolu s vodní párou, která drží molekuly ozonu tak, aby pronikly co nejhlouběji do pleti.
  • Účinky kyslíkové terapie: výrazně zvyšuje HYDRATACI a LIFTING kůže, velice účinný při léčbě akné, otevírá kožní póry, pomáhá odstraňovat mastnotu kůže, zvyšuje metabolismus kůže, podporuje tvorbu kolagenu, má baktericidní účinky - ničí mikroby na kůži, hojí kůži.


Ozonizér-ionizace pleti

v rámci ošetření (dle typu pleti)

  • Ošetření se provádí skleněným aplikátorem plněným argonem, který patří k vzácným plynům.
  • V kosmetickém ozonizéru se využívá pro svůj malý elektrický odpor a velice dobře vede elektrický proud.
  • Díky těmto vlastnostem vzniká v uzavřených trubicích, kterými prochází el.proud, vysokofrekvenční elektrický výboj, který následně přemění kyslík na ozón.
  • Ozón má zklidňující, protizánětlivé a dezinfekční vlastnosti, zesiluje odolnost kůže.
  • Výborně působí na hojení povrchových ranek, aknózní pleti a zlepšuje stav kupérózní pleti.
  • Ozónové terapie napomáhá regeneraci, zabraňuje znečištění pórů, předchází tvorbě komedonů.
  • Působením ozónu dochází k intenzivní látkové výměně, zlepšuje se mikrocirkulace, stimuluje elastickou strukturu kůže a výrazně zlepšuje vstřebávání kosmetických přípravků.

Fotodynamická terapie

photodynamic therapy


PDT/LED paprsky, známé též jako studené světlo, mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti. Díky speciálnímu, monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní, ačkoli nedochází k žádným, vedlejším efektům.

PROČ TO FUNGUJE?
Přístroj využívá tzv. "fotodynamické teorie", která aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolismu. Poté, co pokožka absorbuje světlo, světelná energie se přemění na mezibuněčnou energii, uvolňuje a posiluje kapiláry a dochází k "fotochemickým" reakcím - enzymatické reakce, katalytické reakce, SOD a ATP aktivita (v názavnosti na světlo).

Stimuluje se především kolagen, podkožní protein a další faktory, které napomáhají buňkám v podpoží k růstu a regeneraci.


VYUŽITÍ PŘI:
- kosmetické péči / dle typu ošetření zvolíme světlo
- aplikace BB glow
- hojení ranek a jizev
- podpora růstu vlasů
- bělení nežádoucí pigmentace
- biostimulace
- desinfekce pleti
- zesílení účinnosti aktivních látek
- další účinky viz níže & barvy 

ČERVENÉ SVĚTLO 630 - 635 nm

- zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na "unavený" obličej.

MODRÉ SVĚTLO 400 - 470 nm
- působí antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce - ideální pro léčbu akné (acne vulgaris). Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti "zapálené" pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.

ZELENÉ SVĚLO 525 - 548 nm

- dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, "stařecké skvrny", redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů - pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u žen i mužů. Též má hojivé účinky.

ŽLUTÉ SVĚTLO 560 - 590 nm
- zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá "buněčnému dýchání", podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně. Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání.

Nejodvážnější věc je myslet sami za sebe... 
 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!