Kosmetika

Kosmetický salón Levitt


Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy. Sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Každá pleť je specifická a potřebuje zvláštní péči, proto používáme kosmetiku, která umožňuje ošetření jak velmi citlivé pleti, tak i mastné až aknózní. 

Pracujeme s profesionální španělskou kosmetickou značky Skeyndor, která byla založena před více než 50 lety dvěma univerzitními profesory. Své produkty vyrábí ve vlastní továrně, kde se od svého vzniku věnuje neustálému výzkumu nových technologií a inovacím

Je klenotem mezi kosmetickými značkami a dnes s ní pracuje přes 15 000 profesionálů po celém světe. Značka Skeyndor získala řadu mezinárodních ocenění a je uznávaným specialistou v oboru anti-ageing péče o pleť. Pleťová kosmetika Skeyndor nabízí více než 15 řad pro kompletní ošetření všech typů pleti a všech věkových kategorií, do salonů i na domácí použití. Staňte se profesionály v péči o svoji pleť.


Nejodvážnější věc je myslet sami za sebe... 
 
Vytvořeno službou Webnode